فیلم آموزشی :: نگهداری ، شستشو و رها سازی جوجه قمری رنگی شده : نکات مهم در شستشوی جوجه پرندگان
درخواست های ارتباط
جستجو
  لیست دوستان من
  صندوق پیام
  همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
  صندوق پیام
  رویدادها
  همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
  همه رویدادهای من
  تخفیف های وب سایت
  همه تخفیف ها

  عضویت در

  کانال تلگرام

  توسینسو

  اطلاعات فیلم آموزشی
  مدرس/نویسنده
  محمد نصیری
  امتیاز: 588684
  رتبه:1
  371
  1706
  809
  10863
  محمد نصیری ، بنیانگذار TOSINSO ، کارشناس امنیت اطلاعات و ارتباطات و کشف جرائم رایانه ای ، هکر کلاه سفید ، تخصص در حوزه امنیت سیستم عامل و تست های نفوذسنجی ، لینوکس ، مجازی سازی ، سرویس های کاربردی سرور و ... سابقه همکاری در بیش از 40 سازمان دولتی ، خصوصی و نظامی در حوزه پروژه ، مشاوره و آموزش ، بیش از 10 هزار ساعت سابقه آموزشی در طی 12 سال فعالیت حرفه ای ... پروفایل کاربر

  ویدیوهای پیشنهادی

  نگهداری ، شستشو و رها سازی جوجه قمری رنگی شده : نکات مهم در شستشوی جوجه پرندگان

  تاریخ 5 ماه قبل
  نظرات 5
  بازدیدها 184
  حدودا 10 روز پیش بود که توی خیابون یک جوجه قمری پیدا کردم که سرتا پاش رو رنگ پلاستیک گرفته بود و نمیتونست پرواز کنه و حتی غیر متعادل راه می رفت ، براحتی برداشتمش و آوردم و خونه و شستشو دادم پرهاش رو و خوشبختانه رنگ به مرور پاک شد ، بعد از 10 روز نگهداری در منزل امروز آزادش کردیم ، تصویر زیر روزی هست که آوردمش خونه در مقایسه با روزی که بردیمش و رهاش کردیم :

  نگهداری و رها سازی پرندگان


  بعد از گذشت 10 روز از شستشو و نگهداری تونست پرواز کنه و توی ویدیو می بینید که براحتی پرواز کرد و به آغوش طبیعت برگشت ، در این ویدیو من برای شما نکاتی که در خصوص شستشوی این نوع پرنده ها که بالهاشون به ماده ای آغشته شده که میشه پاکش کرد رو به شما یاد میدم و امیدوارم که سهل انگاری ما انسان ها هر روز کمتر بشه و خرابکاری هامون طبیعت رو کمتر داغون کنه.


  برچسب ها
  مطالب مرتبط

  در حال دریافت اطلاعات

  نظرات
  • بغض گلومو گرفته چقدر انسانیت و تعهد به محیط زیست
  • جناب توسلی ، من قبل از اینکه به اجبار بیام تو فناوری اطلاعات عاشق زیست شناسی و طبیعت گردی و طبیعت شناسی بودم ، در واقع این ما هستیم که محیط زیست این موجودات رو قبضه کردیم و داریم بهشون ظلم می کنیم ، کاری که من انجام دادم به خاطر احساس خوب و لذتی بود که از اینکار می برم ، فقط هم منحصر به این نوع موجود نیست احتمالا امشب ویدیوی معرفی حشره آبدزدک و مار آبی جاده چالوس رو میزارم . ممنون از لطفتون
  • چه آقای مهندس خوشتیپ و مهربون و دوست داشتنی ای هست که پرندهه اومده روی سرش نشسته ولی هیچی نمیگه . این بزرگوار - این سمبل متانت و مهربانی کیستند ؟؟؟
  • البته کلی دعا کردن این مهندس خوشتیپ و مهربون که پرنده در هنگام نشستن مورد عنایت قرارشون ندن خخ
  • 😂😂😂😂😂😂

  برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید